Türk kökenli fintech girişiminden ABD’de bir ilk!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Ödeme sistemleri ile alakalı oldukça deneyimli tek ad var olan Mehmet Sezgin tarafından San Francisco’da kurulan myGini, tertemiz dijital ürününü kullanıma sundu. Bu sayede ABD’de minik işletmeler ve perakendecilerin kendilerine hususi kampanya ve promosyonları kolaylıkla yasama geçirmeleri mümkün vaziyete geldi.

myGini, ABD’de perakendecileri hızlı kampanya ile tanıştırıyor!

Bankalar, iş yerleri ve kart sahibi müşterileri aynı platformda buluşturarak AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ pazarına değişik tek nefes getiren kart idaresi ve sadakat uygulaması myGini, tertemiz fonksiyonuyla minik işletmelere, kredi kartı pazarında promosyon oluşturulmasına aracı var olan başlıca platformlar kanalıyla, dijital ortamda çok hızlı, zahmetsiz tek şekilde kendisinin kampanyalarını oluşturma olanağı tanıyor.

Bu özelliğiyle ABD’de tek evvel var olan uygulama sayesinde küçük işletmeler ve perakendeciler, koronavirüs sonrası değişen sektör dinamikleri ve tüketici eğilimlerinden hızla istifade etmek yerine mahalli veyahut ulusal bazda kendisinin kampanyalarını oluşturabilecek. Bu kampanyalar istenirse Yalnızca fiziki mağazalarda veyahut online mağazalarda olabilitesi çok olabilecek.

myGini’nin tertemiz hizmeti rastgele tek kurulum veyahut katılım ücreti gerektirmiyor. Perakendecilerin dahada evvel manuel olarak yürüttükleri asama yerine, myGini internet sitesinde hazırlanmış formları dijital ortamda doldurması ve Yalnızca Kisa tek vakit zarfinda kampanyasını yasama geçirmesi mümkün olacak.

Perakendecilerin sözleşmelerini ve fatura işlemlerini de dijital olarak tamamlamaları sağlanıyor. myGini sadakat uygulaması ile 60 milyon kredi kartı sahibine kampanya ve promosyonlarını çok hızlı şekilde duyurmaları mümkün.

fintechmehmet sezginmyGini

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir