Türkiye için EMUI 11 Açık Beta Güncellemesi: 100 kişi!

  • 1 year ago
  • 0

EMUI 11 Açık Beta Güncellemesi isimli test zamani Türkiye amaciyla de başlatıldı! Çin dışında Rusya ve bazı Avrupa ülkeleri de bu sürece katkıda bulunacak. Bu güncellemeyi Huawei Developer Conference 2020 adli etkinlikte görmüştük.

Görselliğe ve işlevselliğe önem veren Huawei, kullanıcılarına Google’ın mobil hizmetlerini aratmayacak uygulamalar çikarmaya çalışıyor. Çin menşeli firma, bu hedefine EMUI 11 eşliğinde ulaşmayı deney edecek ve kullanıcıların alışkanlıklarını Tamamiyle değiştirmeye odaklanacak.

EMUI 11 Açık Beta Güncellemesi ülkemiz amaciyla geliyor

Henüz geliştirilme aşamasında olan tertemiz yazılım ile evvel tanışan modeller arasında Huawei P40 ile Mate 30 serisi amaciyla üretilen akıllı telefonlar yer alıyor. EMUI 11, 20 Eylül 2020 tarihinde Rusya’da yaşayan kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Yeni yazılımını yaygınlaştırmak ve rakiplerinin önüne geçmek istek eden 33 senelik firma, rotasını doğu Asya ve Avrasya bölgesinden Avrupa ve Amerika kıtasına çevirdi. Bu güncellemeyi test etmek amaciyla ahenk gösteren var olan Huawei imzalı akıllı telefon yeni sezon modelleri hangileri?

EMUI 11 Açık Beta Güncellemesi

Bu sürece Mate 30 Pro, P40, P40 Pro ve P40 Pro Plus kullanıcıları  katılabiliyor. EMUI 11 programına kaydolan kullanıcılar, geliştirilmekte var olan EMUI 11 sürümünün başka kullanıcılara da ulaştırılmasını bekleyecek.

Beta testi aynı anda başlatılmadı. Buradan hareketle bu sürecin başlangıç ve bitiş vakitinin ülkeden ülkeye değişeceğini söyleyebiliriz. Hasılı Rusya’daki kullanıcıların Avrupa’da yaşayan kullanıcılardan EMUI 11 ile dahada evvel tanıştığına şahitlik ettik.

EMUI 11 Açık Beta Güncellemesi Türkiye

EMUI 11 Açık Beta nasıl yüklenir? 

Bu sürece sadece 100 kişi katılabilecek. tertemiz yazılımı indirmek amaciyla “buraya“ tıklayabilirsiniz. İndirme işlemini bitirdikten ardindan aşağıdaki işlemleri takip edebilir ve test sürecine katkıda bulunabilirsiniz.

— Uygulamayı başlatın
— Hesabınıza girin
— Profilinize girin
— Projeye Katıl sekmesine tıklayın
— var Projeler sekmesine tıklayın
— İlgili projeyi seçin ve kayıt işlemini tamamlayın

emui 11EMUI 11 Açık BetaEMUI 11 Açık Beta Güncelleme TürkiyeEMUI 11 Açık Beta güncellemesiEMUI 11 Açık Beta Güncellemesi TürkiyeEMUI 11 alacak Huawei modelleriemui 11 güncellemesiEMUI 11 güncellemesi alacak modellerEMUI 11 haberleriEMUI 11 Türkiye

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir