Ücretsiz Android oyun tavsiyeleri – RPG oyunlar

  • 9 Months ago
  • 0

Telefondan oyun oynamak çoktan hergün rutinlerimiz arasına girmiş durumda. bunun için karşın hali hazırda ücretsiz Android oyun dünyasında iyi tek oyun deneyimi yaşamak amaciyla deney yanılma yapmanız gerekiyor.

Özellikle fantastik RPG ( oyun yapma oyunları) oyunlar kategorisinde,  oyun içi ödemelere odaklanan ve iyi tek hikaye deneyimi sunamayan mobil oyunlar fazlasıyla piyasayı zaptetmiş bulunuyor.

Oyuncuyu kısıtlayan ve yönlendiren bu tür mobil oyunlar, ne yazık ki telefonda oyun keyfi yaşamamızı da engelliyor. bu sebeple sizler amaciyla ücretsiz Android oyun tavsiyeleri listemizde,  fantastik RPG türünün en iyi oyunları adina ek tek oyun listesi sunuyoruz.

RPG tarzı fiyatsız Android oyun tavsiyeleri

RPG oyunlar tarafında karşımıza çıkan bu karmaşa da, Diablo ve Baldur’s Gate tarzı zindan oyunlarını özleyen, görev odaklı ve zevk veren ücretsiz Android RPG oyun tavsiyeleri listesi ile karşınızdayız.

Frostborn – 4.0

Frostborn, nihayet senelerde çok popüler var olan survival Başka bir deyişle yasamda kalma oyunlarını, fantastik RPG ile tek araya getirmiş tek oyun. Oyuna evvel başladığınızda, fantastik RPG oyunlardan alışkın olduğumuz, karakter oluşturma ve isimlendirme ekranı karşımıza çıkıyor.

Doğrusu oyunun, karakteri oluşturmak amaciyla bunun benzeri tek ekran ile karşımıza gelmesi hoş tek detay. ama karakter amaciyla seçtiğimiz saç tipi, sakal tipi alternatifleri görmek amaciyla yakınlaşma imkanı tanınmıyor. Uzaktan karakterinize biçim vermeye çalışmak ise Bir hayli de oyuncuları mutluluk dolu edebilecek tek kalite değil.

ücretsiz android oyun, android oyun, android oyun tavsiyeleri, rpg oyun

Oyun, Viking temalı olarak düşünülmüş. Savaşçı, okçu veyahut büyücü olarak oyuna başlıyorsunuz. Savaşçının ileri seviyelerde açılan hususi tek silah saldırısı, okçunun ok saldırısı ve büyücünün de kendine has tek büyü saldırısı bulunuyor.

Savaşçı olarak başlamak, en azından oyunun başında zayıf düşmanlara karşı dahada basit ayakta kalmanızı sağlıyor. Zayıf dememize bakmayın, oyun tek düzeyden ardindan karşınıza ağırbaşlı güç düşmanlar çıkarıyor.

RPG oyunlar, çogunlukla görevler üstüne heyetmiş ve bunun üstüne ilerleyen oyunlardır. Frostborn oyununda da evvel kasabanıza geliyor ve burayı geliştirmek için, kamp alanında keşfe çıkıyorsunuz.

ücretsiz android oyun, android oyun, android oyun tavsiyeleri, rpg oyun

Bu kamp alanı, belli tek süre yıkık dökük de olsa Hanenizin bulunduğu yer. İlk gelişiminizi sağladığınız bu alan sayesinde, evvel verilen görevleri yapmanız ve bu alanda karşınıza çıkan zombi türü zayıf düşmanları yenmeniz gerekiyor.

İlk hakikat manada göreve çıkmak ve ağırbaşlı rakipler bulabilmek amaciyla evinizi net inşa etmek, kasabada belli başlı binaların yapımını sağlamak ve en azından düzey 3’e gelmeniz gerekiyor.

Uzun soluklu oynanabilecek oyunun başka menfi istikameti ise, premium hesaplar amaciyla dahada basit ilerleme imkanı tanıması. bunun için karşın kendinizi geliştirip çevredeki ormanlık alanlar ve kasabalardan ganimet elde faktörüz de mümkün. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Android oyunandroid oyun tavsiyeleriandroid rpg oyunlarücretsiz android oyunücretsiz oyunRPG oyunlar

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir