• Anasayfa
  • >
  • Mobil
  • >
  • Ülkemize gelen Vivo X50 Lite kutusundan çıkıyor!

Ülkemize gelen Vivo X50 Lite kutusundan çıkıyor!

  • 1 year ago
  • 0

Vivo’nun Türkiye’deki evvel resmi telefonu var olan Vivo X50 Lite kutu açılışı videomuz ile karşınızdayız. Bu videomuzda Vivo X50 Lite’ı kutusundan çıkarıp Vivo X50 Lite nitelikleri neler yakından bakarken sizler amaciyla evvel hissiyatımızı aktarıyoruz.

Vivo X50 Lite kutu açılışı: Bizleri neler bekliyor?

ShiftDelete.Net olarak değişik videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda ülkemize resmi olarak giren Vivo’nun evvel telefonunu kutusundan çıkartıyoruz. 3.599 Lira ücret etiketi ile karşımıza çıkacak var olan modelin kutusundan çıkanları ve evvel deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Vivo X50 Lite’ı nereden satın alabilirim?

Vivo X50 Lite’ı buradaki linke tıklayarak satın alabilirsiniz

Philips ph 805 inceleme, philips ph 805 özellikleri

Vivo X50 Lite nitelikleri neler?

190 gram ağırlığındaki telefon, 8.7 milimetre kalınlığa sahip. Telefonun ekranı 6.38 inç büyüklüğünde. Bu ekran 1080×2340 çözünürlüğe sahip AMOLED ekran ve ön kamera damla çentik şeklinde ekrana konumlandırılmış. Telefonun ekranı bu büyüklük ve çözünürlükle birlikte 404 ppi değerine ulaşabiliyor.

Telefonun içinde işlemci olarak Snapdragon 665 işlemcisini görüyoruz. Bu 8 çekirdekli işlemci, telefonun performansında hatri sayilir büyüklükte oyun oynuyor. Telefon çoklukla ortada tek deney vaat ediyor. Bu işlemci ile birlikte kullanıcılara 128 GB depolama alanlarında 8 GB RAM sunuluyor.

Telefon arkada dört ve önde tek olmak üzere toplaminda 5 kamerası var. Akıllı telefonun anne kamerası 48 megapilsel çözünürlüğünde ve f/1.8 diyafram değerine sahip. Geriye var olan kameralardan geniş açılı kamera 8 megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyafram değerine sahip, makro iki ve nihayet kamera var olan derinlik algılayıcısı kamera da iki piksel çözünürlüğe ve f/2.4 diyafram değerine sahipler. Ön kamera ise 16 piksel çözünürlüğünde, f/2.0 diyaframa sahip tek kıymet ile karşımıza çıkıyor.Telefonun batarya tarafında ise 4500 mAh büyüklüğünde tek batarya ile karşımıza çıkıyor ve 18W gücünde tek adaptör ile şarj oluyor.

Telefonun kutu açılışı videomuzu izledikten ardindan sizler de yorumlarınızı YouTube üzerinden yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Vivo X50 LiteVivo X50 Lite 128 gbVivo X50 Lite özellikleriVivo X50 Lite ekranıVivo X50 Lite kamerasıVivo X50 Lite kutu açılışıVivo X50 Lite sdnVivo X50 Lite shiftdeletenetVivo X50 Lite türkiye

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir