Uygun fiyatlara oyun almak: Oynasana.com

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Video oyunları tarihine bakmak için çok eski yıllara geri gitmemiz gerekiyor. Günümüzde ise oyunlara ulaşılabilirlik, o yıllara göre oldukça kolay. Artık, fiziksel olarak mağazaya gitmeden de oyun satın alıp, internet hızımıza göre, saatler içinde oynamaya başlayabiliyoruz. Oyun satın alabileceğimiz birçok platform bulunuyor. Bunlardan biri de 1997 yılında kurulan Oynasana.com.

Oynasana.com üzerinden oyun nasıl alınır?

Türkiye’nin ilk online oyun platformu olarak bilinen Oynasana.com, uygun fiyatlı oyun seçenekleriyle geri döndü.

EA Games, 2K Ubisoft, Atari, PUBG Corporation, THQ, Fatshark, Bandai Namco, Codemasters, Konami, Riot Games ve benzeri yüzlerce oyun üreticisinin yetkili satıcısı olan platform, PUBG, Fifa 20, PES, Valorant Points gibi oyuncular tarafından çok tercih edilen oyunları, en uygun fiyatlarla, güvenli ve yasal bir şekilde oyunculara ulaştırıyor.

oynasana

Bu arada platformun ödemelerden banka komisyonu, hizmet bedeli vb. ücretler almadığının da altını çizelim.

Visa, Maestro, MasterCard, Amerikan Express seçeneklerine ek olarak banka kartları ve İninal, Papara gibi ön ödemeli kartlarla da ödeme yapılan platformda, taksit seçeneklerinden de faydalanmak mümkün.

Son olarak, satın alınan ürünler dijital olarak beklemeden, anında alınıp oynanabiliyor. Tek yapılması gereken ödeme tamamlandıktan sonra Satın Aldığınız Dijital Ürünler yazan alandaki Ürünler kısmına bakmak.

online oyunoynasanaoynasana.comoynasana.com güvenilir mioyun nasıl alınıroyun satın almak

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir