Vivo, kameraları için Carl Zeiss ile el sıkıştı

  • 9 Months ago
  • 0

Vivo akıllı telefon dünyasında adından laf ettirmeye ayni ritimde devam ediyor. Vivo X60 serisinin yakında tanıtılması bekleniyorken şirket tertemiz tek iş birliği ile gündeme geldi. nihayet vakitlerde akıllı telefonların performansının yanında kamera nitelikleri de çok mühim görülüyor. İşte Vivo da bu noktada istikbal telefon modellerinin kameraları amaciyla Zeiss’e güveniyor. Vivo ve Zeiss ortaklığı dikkat çekecek benzeri duruyor.

Vivo Y51 duyuruldu; işte nitelikleri ve fiyatı!

Vivo Y51 duyuruldu; işte nitelikleri ve fiyatı!

Vivo dahada evvel de bu telefon isimlendirmesiyle karşımıza çıkmıştı. tertemiz kuşak Vivo Y51 nitelikleri ve ücreti belirlendi işte detaylar:

Vivo ve Zeiss ortaklığı kuruldu: İşte detaylar

Lens tarafında dikkat çeken Carl Zeiss, Vivo telefonlarının kameralarına hayat verecek. Weibo’da yayımlanan tek ileti ile duyurulan bu ortaklık, istikbal dönemki telefonlarda Zeiss imzasını göreceğimiz mananına geliyor. Bu duyuruya tek de resmi tek afiş eşlik ediyor. Afişte, Vivo telefonlarının kamerasının asagi bölümünde Zeiss imzalı tek arma bulunuyor.

Vivo ve Zeiss ortakligi-00

Daha evvel hatırlayacağınız üzere Zeiss, Nokia telefonlarda kullanılmıştı. En meşhur iş birliklerinden birisi var olan Huawei ve Leica ortaklığı hali hazırda ayni ritimde devam ediyor. Çin’de akıllı telefon pazarında mühim tek rekabet yaşanıyor. Çin merkezli teknoloji devleri arasında yaşanan bu rekabete Vivo da katılıyor ve adından laf ettirmeyi istiyor.

Kurduğu bu ortaklık ile Vivo sizce istediğine ulaşabilecek mi? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Vivovivo kameravivo telefonların kamerasıVivo ve Zeiss ortaklığı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir