Volkswagen, QuantumSpace’ye ekstra yatırım yapacak!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Volkswagen, Amerika merkezli batarya üreticisi QuantumSpace’e ekstra 200 milyon dolarlık tek yatırım dahada yapacak. 2018 seneninde evvel ortaklıklarını gerçekleştiren QuantumSpace ve Volkswagen, istikbal yıllar içinde yaşanılacak batarya tedariği ile alakalı çözüm üretecekler.

Solid-state Başka bir deyişle katı batarya imalatı gerçekleştiren firma ürünlerinin kullanılacağı otomobillerin dahada uzunca menzile sahip olmasını sağlıyor. Volkswagen Grubu araç Bileşenleri yönetim heyeti Üyesi Thomas Schmall, “Partnerimiz QuantumSpace ile teknolojik gelişim yerine tek anlaşma gerçekleştirdik. ekstradan bu yatırım birlikte geliştirdiğimiz ürünlerin dahada efektif, dahada acele ve dahada kuvvetli olmasını sağlayacak.” dedi.

Volkswagen’in elektrikli oto serisinin evvel üyesi ID.3

Volkswagen ve QuantumSpace 2012’den beridir müsterek işler yapıyor. O günden bu yana 100 milyon dolarlık tek yatırımla firmanın en hatri sayilir büyüklükte otomobil hissedarı var olan Volkswagen 200 milyon dolara civarindan var olan tertemiz yatırımla QuantumSpace’deki yerini büyütmüş olacak.

Amerika Dolar oto Volkswagen
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir