WhatsApp beklenen güncellemeyi yayınladı!

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Corona virüsü hasebiyle haneden çıkmadığınız bu dönemde görüntülü görüşmelerin sayısı oldukça arttı. Zoom benzeri uygulamalarla gerçekleştirilen eğitim Emelli görüşmelerin yanı sıra, WhatsApp görüntülü müzakere ile hanelerine kapanan insanların birbirleri ile iletişim kurmasında hatri sayilir büyüklükte oyun oynuyor.

WhatsApp görüntülü müzakere kişi sayısını artırdı!

WhatsApp kullanıcıları nihayet vakitte görüntülü müzakere ile alakalı şirkete Bir hayli şikayet iletti. en çok gelen şikayet görüntülü görüşmelerin dört kişi ile sınırlı olmasıydı. Kalabalık arkadaş gruplarında veyahut ailelerde başka kişilerin müzakereye katılamıyor olması FaceTime ve benzeyen alternatifleri öne çıkıyordu.

Geçtiğimiz günlerde geliştirici programına dahil var olan kullanıcılara sunulan beta sürümünde kişi sayısının 8’e çıkarıldığı görüldü. Aradan geçen ani çok günün derhal peşinden bu kalite bütün kullanıcılara sunuldu. Yani, artık WhatsApp üzerinden 8 kişinin aynı anda müzakere gerçekleştirmesi mümkün vaziyete geldi.

WhatsApp grupları amaciyla İzah geldi

Facebook sesli veyahut görüntülü farketmeksizin, bu görüşmelerin uçtan uca şifrelendiğini belirtiliyor. Zoom’a rakip var olan Messenger Rooms aynı anda 50 kişinin görüşmesine izn veriyor olsa da, şifreleme ile alakalı tartışmaların odağında yer alıyor.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir