WhatsApp için gelecek yepyeni iki özellik

  • 10 Months ago
  • 0

WhatsApp için pek çok yeni özellik geliyor. Bir süredir konuşulan yeni özellikler kazanacağı aktarılan WhatsApp bu şekilde kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunacak. Öncelikle WhatsApp yeni özellikler neler? Diyecek olursanız: WhatsApp Web sürümü için parmak izi okutma özelliği ve konuşmalarda arka planı özgürce ayarlayabilme geliyor. İşte özelliklerin detayları:

WhatsApp yeni özellikler ve detayları

Yakın zaman önce rafa kaldırdığı özelliğini getirecek olmasıyla gündeme gelen WhatsApp şimdi iki yeni özellik ile tekrar gündeme geliyor. Bu özelliklerden ilki 2019 yılında Android tarafına gelen parmak izi okuyucu ile WhatsApp’a giriş yapma, kilidini açma özelliği WhatsApp Web sürümü için geliyor.

Daha güçlü ve güvenli bir giriş için test edilen bu özellik, Şirket, WhatsApp Web  sürümünde kullanılan yerleşik QR koduyla oturum açmayı sağlayan özelliğine alternatif getirmek amacıyla deneniyor.

WhatsApp-yeni-ozellikler-00

WhatsApp’ın Android beta sürümüne gelen yeni bir güncelleme ile popüler uygulama için duvar kağıdı özelleştirme özelliğini yeniden devreye sokmaya hazırlanıyor.

Şu an için geliştirme aşamasında olan özelliğin kullanıma ne zaman sunulacağı şu an için bilinmiyor olsa da bu yeni özellik sayesinde sohbetlerin arka planları özelleştirilebilecek. WhatsApp’ın bahsi geçen özelliği sayesinde kullanıcılar, seçtikleri duvar kağıdının opaklık ayarını da yapabilecek.

konuşmalarda arka planı özgürce ayarlayabilmewhatsappwhatsapp duvar kağıdı değiştirmewhatsapp parmak izi özelliğiWhatsApp parmak izi okuyucuWhatsApp parmak izi okuyucu okuyucu özelliğiWhatsApp yeni özellikler

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir