WhatsApp iPhone için yeni bir özelliğe kavuşuyor

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, iPhone özellikleri amaciyla yeniliği kullanıma almaya hazırlanıyor. Her geçen vakit dahada çok kullanıcı arkadaşı vaziyete gelen uygulama, dahada evvel de tarihle ileti arama özelliğini kullanıcılara kazandırmıştı.

Facebook’un sahip olduğu ve hayat genelinde yüzlerce milyon kullanım sayısına sahip var olan uygulama, bu alandaki hakimiyetini sürdürmek amaciyla kullanıcılardan gelen art bildirimlere kulak veriyor. Öte istikametten kullanıcıları şaşırtacak yenilikler de uygulamaya ekleniyor.

WhatsApp iPhone nitelikleri gelişiyor

Hem Android ayni vakitte da iOS cihazlar amaciyla çalışmalarını sürdüren WhatsApp, Bir takım yenilikleri tespit edecek cihazlarda deneyimi ahenk gösteren görüyor. Bu habere mevzu var olan yenilik de iOS cihazlara geldi. resim mesajlarına odaklanan firma, yönlendirilen fotoğraflara hususi yafta getirmişti. Bu etiketle birlikte resimi internette arama özelliği de gelecek.

Mesajlarda güvenliği sağlamak ve bilgi kirliği ile yalan haberleri engellemek istek eden uygulama, tek resmin dört veyahut dahada çok sefer “iletilmesi” sonrasında tek arama butonu gösterecek. WhatsApp iPhone özellikleri içinde tertemiz var olan bu buton sayesinde, tekrar tekrar gönderilen resmin ne olduğu, kaynağının neresi olduğu vb. bilgilere ulaşılabilecek.

whatsapp iphone

WhatsApp’ın, uzunca vakittir yalan haberleri yayan, mesajlara ve hesaplara karşı ugras ettiği biliniyordu. Bu kalite sayesinde Bir hayli sefer gönderilen fotoğrafların asılsız bilgi içerebileceği kullanıcılara anlatılacak.

Uygulama dahada evvel de spam iletiler ve yalan haberler paylaşan kullanıcıları engellemeye başlamıştı.

whatsappwhatsapp resim aramawhatsapp iphonewhatsapp iphone özellikleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir