Xiaomi Mi 11 serisi beklenenden erken gelebilir!

  • 10 Months ago
  • 0

Xiaomi’nin heyecanla beklenen tertemiz amiral gemisi ile alakalı tek argüman internete yayıldı. emin analistlerin izahlarına göre Xiaomi Mi 11 serisi ile normalden dahada acele tanışacağız. eş tek iddianın Samsung amaciyla de alana atılmasıyla 2021 yılının evvel çeyreğinden beklentimiz gittikçe artıyor.

Xiaomi Mi 11 serisi normalden acele çıkacak

Hatırlarsanız 2019’da ve 2020’de Mi 9 ve Mi 10 serileri Şubat ayında çıkış yapmışlardı. 2021 seneninde da aynı düzende gidilmesi beklenirken Xiaomi telefonlar ile alakalı Bir hayli sızıntıya sahiplik eden Digital Chat Station, attığı tweet ile tersini belirtti. Yaptığı paylaşımda muhtemel adı Mi 11 olacak amiral gemisi modelin Ocak ayında çıkış yapacağını belirtti.

xiaomi mi 11 serisi çıkış tarihi

Aynı şekilde Galaxy S21’in de ocakta ayında çıkış yapacağına değin değişik kaynaklardan söylemler mevcut. OnePlus 9’un da Nisan adina Mart ayında çıkış yapacağı söyleniyor. eğer bu söylentiler doğru çıkarsa 2021’nin evvel çeyreğinin amiral gemilerinin ayları olacağını kolayca söyleyebiliriz.

Cihazın nitelikleri ile alakalı şu vakit amaciyla çok az ayrinti bulunuyor. En emin detayın, cihazda Qualcomm’un Snapdragon 875 işlemcisinin yer alacağı olduğunu belirtelim. Bununla birlikte telefon kutusundan Android 11 işletim sistemi ve MIUI 12 arayüzüyle çıkacak olmasına da kati gözüyle bakılıyor.

Sizlerin tertemiz amiral gemisinden beklentileri neler?

mi 11 serisimi 11 serisi çıkış tarihixiaomixiaomi 2021 telefonlarıXiaomi amiral gemisixiaomi mi 10 halefixiaomi mi 11xiaomi mi 11 çıkış tarihi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir