Xiaomi Mi 11’in bir kamerası ortaya çıktı

  • 7 Months ago
  • 0

Xiaomi Mi 11 adli akıllı telefon şimdi de kamera kurulumu ile gündemde. Mi 10 Pro’yu satıştan kaldırtan bu cihazın kameralarını heyecan eden Bir hayli kullanıcıyı heyecanlandıran veriler alana çıktı.

Elde edilen veriler şimdilik Mi 11’in Yalnızca tek kamerası ile alakalı bilgi veriyor. Bu veriler de Mi 11 amaciyla tasarlanan kamera kurulumu ile alakalı Bir takım fikirlerin oluşmasını sağlıyor.

Xiaomi Mi 11 kamera kurulumu ile gündemde

Dün esrarlı tek Xiaomi modelinin Geekbench testi ile karşılaşmıştık. Kendisinin “Haydn” adli tek işlemciye ev sahipliği yaptığını görmüştük. Bu işlemcinin nitelikleri ile Snapdragon 875’in özellikler aynı.

Sızdırdığı haberlerin doğruluğu ile tanınan Digital Chat Station, gücünü Snapdragon 875’ten alacağı söylenen bu telefonun piksel büyüklüğü ​​0.8μm var olan tek geniş açılı kamera ile donatılacağını argüman etti. İddia sahibine göre optik görsel sabitleme teknolojisi de (OIS) Mi 11’e eşlik edecek.

Bu teknoloji, video ve resim çekimi esnasında oluşan titreşimleri engelliyor. Digital Chat Station, geniş açılı olarak tanımladığı kameranın çözünürlüğünü açıkladı: 48 Megapiksel.

Xiaomi Mi 11 kamera kurulumu

Bu kameranın Mi 11’de mi yoksa Mi 11 Pro’da mı kullanılacağı belli değil. Belki her iki model de bu kamera ile donatılacak. 2021’in ocakta veyahut şubat ayında tanıtılacağı söylenen Mi 11 serisinde dahada gelişmiş var olan tek optik görsel sabitleme teknolojisinin kullanılacağı kesinleşti.

Sizce Mi 11’in kamera kurulumu nasıl olacak? Çözünürlüğü 48 piksel var olan bu kameraya başka hangi kameralar arkadaşlık edebilir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

mi 11xiaomixiaomi mi 11xiaomi mi 11 özellikleriXiaomi Mi 11 kamera

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir