Xiaomi Mi Band 4 ile 5 ay! Uzun Kullanım Testi

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Xiaomi Mi Band dört uzunca Kullanım Testi ile karşınızdayız. takriben 5 aydır deneyimlediğimiz Mi Band dört özellikleri ile kullanıcılara nasıl tek deney sunuyor? Bu videomuzda 5 aylık kullanımımız sonrasında bilekliğin avantajlarına yakından bakıyoruz.

Xiaomi Mi Band dört uzunca Kullanım Testi

Xiaomi Mi Band dört uzunca Kullanım Testi ile bilekliğin teknik özelliklerinden ziyade, sunduğu deneyimi mercek altına alıyoruz. Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Mi Band dört modelini satın almak amaciyla buraya veyahut aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Xiaomi Mi Band dört özellikleri

Mi Band 3’te 0.78 ‘ büyüklüğündeki renksiz ekran, Mi Band 4’te 0.95 ‘ büyüklüğünde rengarenk AMOLED ekrana dönüşmüş durumda. Mi Band 4’ün 0.95 inçlik rengarenk AMOLED ekranının çözünürlüğü ise 240 x 120 piksel çözünürlüğünde.

Mi Band 4’ü Mi Band üç ve başka Mi Band’ler benzeri Mi Fit uygulamasından yönetebiliyorsunuz. özellikle telefonunuzdan bildirimlere destur vermeniz çok önemli. Bildirimleri açıp, Mi Fit içerisinden hangi uygulamaların bildirimlerini almak istiyorsanız, kolaylıkla ekleyebiliyorsunuz.

Mi Fit uygulamasından, bildirim almak istediğiniz uygulamaları seçebilir, telefon yanınızda olmasa dahi bildirimleri ön izleyebilir ve her şeye anlık olarak bağlı bağlanabilirsiniz. Bu da çoğu sefer işleri dahada basit tek vaziyete getiriyor.

Güzel yanlarından biri de netlikle uyku takibi ve anlık nabız ölçümü. Belirlediğiniz nabızdan çok tek değere sahip olduğunuz halde bileklik sizi uyarıyor. Bu da mümkün tek rahatsızlığın önüne geçmede hatri sayilir büyüklükte tek yardımcı.

Gelelim sağlamlık kısmına. Bilekliğimiz Zati su geçirmeme özelliğine sahip bunun yanı sıra standart tek silikon kordondan dahada sağlam kordonu var. Ayrı olarak ekranda tek öylesine dayanaklı.

Batarya ömrüne bakmak gerekirse. Bilekliği Yalnızca arama, ileti ve WhatsApp benzeri uygulamaların bildirimlerinin açık olarak kullandığınızda tek şarj ile 15 hergün tek vakit sunduğunu söyleyebiliriz. bütün bildirimler açıldığında ise bu süre 13 vakit olarak kısalıyor.

Birçok koşu türünü algılamasının yanı sıra üç değişik yüzüş şeklini de algılayıp verilerinizi takip edebiliyorsunuz.

Hava durumu, alarm, kronometre, zamanlayıcı, uzaktan müzik erişimi ve aygıt arama benzeri Bir hayli gündelik yasamda basit becerilere sahip olması her şeyden ehemmiyetlisi bütün bu işleri ahenk gösteren fiyatıyla yapabiliyor olması Sahiden seçenek edilmesi amaciyla tek numaralı neden diyebiliriz. Özelleştirilebilir ekran tasarımlarıyla ve değişik renk kordonlarıyla uzunca süre sıkılmadan kullanabileceğiniz tek aksesuar olduğunu söyleyebiliriz.

Son olarak, bilekliğin 135 mAh’lik batarya ile geldiğini de belirtelim.

Mi Band 4mi band dört nasıl tek bileklikxiaomiXiaomi Mi BandXiaomi Mi Band 4xiaomi mi band dört alınır mıxiaomi mi band dört özelliklerixiaomi mi band dört incelemexiaomi mi band dört uktxiaomi mi band dört uzunca kullanım testi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir