Xiaomi Mi Band 6 özellikleri sızdırıldı

  • 8 Months ago
  • 0

Xiaomi, birçok kullanıcı tarafından beğenilen Mi Band serisinin yeni üyesini tanıtmak için hazırlık yapıyor. Xiaomi Mi Band 6 özellikleri, bir Twitter kullanıcısı tarafından sızdırıldı.

İşte özellikleri ile ses getirecek yeni model: Xiaomi Mi Band 6

Her yeni modelde daha fazla özellik ile bizi karşılayan Xiaomi Mi Band ailesi, serinin 6. üyesiyle birlikte akıllı saatlerde bulunan birçok özelliğe sahip olacak.

Xiaomi Mi Band 6 özellikleri sızdırıldı

Sızdırılan bilgilerde yeni modelin Amazon Alexa uyumlu olacağı belirtiliyor. Ayrıca kandaki oksijen miktarını ölçmeye olanak tanıyan SpO2 sensörü ile dikkat çeken model, eski modellere göre daha fazla spor türünü destekleyecek.

XMSH16HM model koduyla karşımıza çıkacağı belirtilen modelin iki farklı versiyonu olacağı söylentiler arasında yer alıyor. NFC’li versiyonun Çin pazarı için, NFC bulunmayan versiyonun ise hem Çin hem de global pazar için piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Ayrıca yeni modelin dahili GPS ile geleceği iddia ediliyor.

Sızdırılan ekran fotoğraflarının Xiaomi Mi Band 5 modeli görsellerinden büyük olması nedeniyle yeni cihazın 1.1 inçten daha büyük bir ekrana sahip olacağı düşünülüyor. Yeni modelde 30 adet aktivite modu olacağı belirtiliyor. Eklenen aktivite modları arasında dans, zumba, kriket, basketbol ve kickboks yer alıyor.

Cihazın fiyat etiketi ve çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi yer almıyor.

Xiaomi Mi Band 6Xiaomi Mi Band 6 özellikleri

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir