Xiaomi Mi True Wireless 2 Türkiye’de! İşte fiyatı

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Xiaomi Türkiye, düzenlediği bir online etkinlikle yeni modellerinin Türkiye fiyatlarını açıkladı. Bu kapsamda Xiaomi Mi Note 10 Lite ve Xiaomi Redmi Note 9 Pro modelinin fiyatları belli olurken, ailenin yeni kablosuz kulaklık modeli olan Xiaomi Mi True Wireless 2 Türkiye fiyatı da bu etkinlikte duyuruldu.

Xiaomi Mi True Wireless 2 Türkiye fiyatı

Mi True Wireless’ın ikinci nesli Türkiye’de de satışa çıktı. Mi True Wireless 2 Türkiye fiyatı, 599 TL olarak belirlendi.

Müzik, arama ya da sesli yardımcıya erişebilmek için double top özelliğine sahip olan modelin diğer özelliklerine baktığımızda ise Bluetooth 5.0 teknolojisini görüyoruz. Android ve iOS cihazlarla bağlanabilen kulaklığın her birinin 4,5 gram ağırlığında olduğunu belirtelim. Kutu ise 50 gram.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Türkiye fiyatı belli oldu

Xiaomi Mi Note 10 Lite Türkiye fiyatı belli oldu

Xiaomi Mi Note 10 Lite Türkiye fiyatı açıklandı. Yapılan online etkinlikle birlikte merakla beklenen yeni modelin fiyat seçenekleri duyuruldu.

USB Type-C bağlantı sunan kulaklık şarj kutusu ile yaklaşık 14 saat pil ömrüne sahip. Tek şarj ile vaat ettiği süre ise yaklaşık 4 saat. Bu arada kulaklığı 1 saatte şarj olduğunu da söyleyelim.

Güçlü bir bas vaat eden kulaklık, kutusu açılır açılmaz telefon ile eşleşebiliyor. Tabii bunun için en son MIUI sürümüne sahip bir Xiaomi modeli kullanmanız şart.

Xiaomi Mi True Wireless 2

Dahili optik sensörler tarafından desteklenen kulak içi algılama özelliğine de sahip olan Xiaomi Mi True Wireless 2, daha net aramalar için ortam gürültüsü iptali de yapabiliyor.

xiaomiXiaomi Mi True Wireless 2Xiaomi Mi True Wireless 2 fiyatıXiaomi Mi True Wireless 2 TürkiyeXiaomi Mi True Wireless 2 Türkiye özellikleriXiaomi Mi True Wireless 2 Türkiye fiyatıXiaomi Türkiye

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir