Xiaomi Redmi 9T özellikleri sızdırıldı

  • 9 Months ago
  • 0

Xiaomi, geçtiğimiz aylarda Redmi 9 Power modelini tanıttı. Tanıtım sonrasında eş özelliklerde Redmi 9T modelinin de tanıtılacağı argüman edildi. Redmi 9T özellikleri ile alakalı tertemiz sızıntılar alana çıktı.

Redmi 9T nitelikleri beklentileri karşılayacak mı?

Yeni sene ile birlikte tanıtılacak modeller ile alakalı sızıntılar artmaya başladı. Redmi 9 Power modeliyle aynı altyapıya sahip olacağı söylenen Redmi 9T modeli, söylentilere göre 8 Ocak’ta tanıtılacak. Geçtiğimiz günlerde Redmi Note 9T modelinin Geekbench skoru sızdırılmıştı.

Redmi 9T nitelikleri sızdırıldı

Yeni model gücünü Snapdragon 662 işlemciden alacak. Snapdragon 662 işlemcide 4 adet iki GHz ve 4 adet 1.8 GHz çekirdek bulunuyor. Redmi 9T modelinde kullanılacağı argüman edilen işlemcinin 5G desteği bulunmuyor.

6,53 inç FullHD Plus LCD ekran ile istikbal var olan cihaz, 4’lü kamera dizilimine sahip olacak. 48 f/1.8 piksel ana, 8 f/2.2 piksel ultra geniş açı, iki f/2.4 piksel derinlik ve iki f/2.4 piksel derinlik sensörüne sahip olacak.

18W hızlı şarj desteğine sahip 6.000 mAh batarya ile gelmesi beklenen modelin 4GB RAM/64 GB depolama ve 4GB RAM/128 GB depolama seçenekleriyle satışa sunulacağı argüman ediliyor.

redmiRedmi 9TRedmi 9T özellikleriRedmi 9T fiyatı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir