Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım? – Nelere dikkat edelim?

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Yazılım programcılığı hakkında bilinmesi gerekenler konusunda merak ettiğiniz noktalar varsa, sizlere anlatacağımız ilk konulardan birisi donanım olacak. Bu videomuzda yazılım için gerekli bilgisayar donanımları nedir sorusunu  profesyonel bir isimden dinliyoruz.

Yazılım için gerekli bilgisayar donanımları nedir, nelere dikkat edelim?

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam diyoruz. Bu videomuzda teknolojinin en iç noktalarından birisi olan yazılım konusuna değineceğiz. Eğer siz de yazılım ile ilgilenmek istiyorsanız, işin en başında dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi olan donanım seçimi hakkında sizlere tavsiyelerimiz var. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Yazılım programcılığı hakkında bilinmesi gerekenler, ilk adım

Yazılım teknolojinin en iç noktalarında kendisine yer buluyor. Her bir teknolojik aletin bizlere cevap verebilmesi için ihtiyacı olan yazılım, birçok kişinin de merak konusu. Yazılım programcılığı hakkında merak edilen birçok soru olsa da kullanıcıların en başta karar vermesi gereken konular arasında bu işi nasıl bir bilgisayarda yapacakları konusu geliyor. Bizlere gelen sorular arasında da kendisine sıkça yer bulan“Yazılıma başlamak istiyorum, bilgisayar tercihim nasıl olmalı?” sorusu, bu videoda cevap buldu. Eğer siz de yazılım konusunda ilk adımlarınızı atacaksanız bu videodaki tavsiyeler doğrultusunda kendinize bir bilgisayar seçebilirsiniz.

Videomuzu izledikten sonra beğenmeyi ve YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Şimdiden iyi seyirler!

yazılım bilgisayar tercihiyazılım için bilgisayar tercihiyazılım için dikkat edilmesi gereken noktalaryazılım için mac mi windows muyazılım için windows mu mac miyazılım mühendisliğiyazılım programcılığı için bilgisayaryazılımcı

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir