YouTube yürekleri ağızlara getirdi! Korkutan hata

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Google, Facebook, Instagram gibi platformlar ile benzer şekilde YouTube zaman zaman çökebiliyor. Özellikle corona virüs salgını nedeniyle sunucularındaki yük oldukça artarken, hata mesajları ve nadir de olsa kısa süreli erişim sorunları ile daha önce karşılaştık. Ancak gece saatlerindeki sorun yürekleri ağızlara getirdi.

YouTube çöktüğünde kullanıcıların karşısına bir hata mesajı çıkıyor ve bir süre sonra sorunun ortadan kalkacağı herkes tarafından anlaşılabiliyor. Ancak gece 02:00 – 02:40 saatleri arasında kanallardaki videolar ortadan kayboldu.

YouTube çöktü: videolar bir süre kayboldu!

Bu 20 dakika içerisinde “Bu kanalda hiç içerik yok” uyarısı ile karşılaşan binlerce kanal sahibinin aklına gelen ilk sorulardan birisi “YouTube kanalım çalındı mı?” oldu. Kısa süreli bu sorunu kanal sahipleri için daha korkunç hale getiren detay, YouTube Studio uygulamasına girdiklerinde kanal verilerine erişememeleri oldu.

İnsanlar bu durumu sosyal medya hesaplarında paylaşmaya başladıktan kısa bir süre sonra: 03:00’da YouTube’dan açıklama geldi. Twitter üzerinden TeamYoutube tarafından yapılan açıklamada, ana sayfadan aramaya kadar birçok bölümde yaşanan sorunun yaklaşık 20 dakika sürdüğü belirtildi.

YouTubeyoutube çöktüyoutube videolar kayboldu

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir