ZTE katlanabilir telefon patenti sızdırıldı!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Huawei ve Samsung benzeri markaların, katlanabilir premium telefonlarını sunmasının derhal peşinden değişik şirketlerden de adımlar gelmeye başladı. bu erken Nokia‘nın katlanabilir telefon duyurusunun derhal sonrasında ZTE’den tertemiz tek sızıntı geldi. ZTE katlanabilir telefon patenti sızdırıldı.

ZTE katlanabilir telefon patenti dikkatleri üstüne topladı!

Katlanabilir cihazların akıllı telefon dünyasındaki tek sonraki en hatri sayilir büyüklükte teknoloji olduğu düşünülmekte. Her geçen vakit karşımıza çıkan tertemiz katlanabilir cihazlar tek sonraki senelerde dahada da popülerliğini artıracak benzeri duruyor.

Samsung’un tek sonraki dönemde tertemiz tek katlanabilir telefon ile karşımıza çıkması beklenirken, Nokia’dan da beklemediginiz tek katlanabilir telefon atağı geldi. doğal bununla birlikte katlanabilir aygıt rekabetine girmek istek eden başka şirketler de var. İsabetli sızıntılarıyla tanınan PriceBaba tarafından sızdırılan tertemiz görsellerle ZTE katlanabilir telefon patenti de alana çıktı.

ZTE katlanabilir telefon patenti dikkatleri üstüne topladı! - ShiftDelete.Net(1)

ZTE Daha Samsung ve Huawei benzeri katlanabilir tek akıllı telefonunu ticari olarak piyasaya sürmemişti. Ancak, başka akıllı telefon şirketleri benzeri alana çıkardığı tasarımları patentlemeye ayni ritimde devam ediyor. Şirketin üç katlı katlanabilir akıllı telefon patenti de dikkatleri üstüne topladı.

Şu anda pazarda bunun benzeri tek tasarımla karşımıza çıkan rastgele tek aygıt yok. Piyasada bulunan bütün katlanabilir cihazlar içe veyahut dışa doğru katlanırken, ZTE’nin tertemiz cihazı üç katlı katlanabilir yapıya sahip olacak. Cihazın Daha nitelikleri bilinmese de kısa süre içinde dahada çok sızıntıyla karşımıza çıkması bekleniyor. Bununla birlikte, dahada çok şirketin bu sene katlanabilir cihazlarını da piyasaya süreceği düşünülüyor.

zte katlanabilir telefonZTE katlanabilir telefon patenti

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir